Write your awesome label here.

Be.Net

Ogólnopolski Program Edukacyjny skierowany do nauczycielek i nauczycieli, którzy chcą pogłębiać wiedzę w zakresie sztucznej inteligencji w edukacji, bezpieczeństwa w sieci, kompetencji przyszłości, nowych technologii i netykiety. Zapraszamy edukatorów, którzy chcą poszerzać kompetencje cyfrowe i przekazywać dalej zdobytą wiedzę i umiejętności uczniom.  

Co znajdziesz w Programie?

 • Wyjątkowa ścieżka edukacji

  Wspieramy edukację w zakresie cyberbezpieczeństwa, netykiety i nowych technologii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Szkolenia eksperckie i materiały edukacyjne kierujemy do nauczycieli wszystkich przedmiotów, wychowawców klas, dyrektorów oraz pedagogów w trakcie awansu zawodowego.
 • Webinaria online z ekspertami

  Spotykamy się online. Nie możesz być z nami w dniu webinaru? Nic straconego! Możesz go odtworzyć w każdym czasie. Nagrania będą dostępne do końca sierpnia 2023 roku.
 • Inspiracje i dodatkowe materiały

  W programie, oprócz szkoleń z ekspertami przygotowaliśmy wyjątkowe scenariusze lekcji oraz inne materiały do pobrania, a także moc inspiracji do wykorzystania w pracy z uczniami.
 • Certyfikat

  Zdobądź Certyfikat Nauczyciela Przyszłości Be.Teacher. Wybierz tematy, które Cię interesują w ramach programów Be.Eco i Be.Net. Weź udział w co najmniej 8 szkoleniach. Otrzymasz zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji zawodowych wydany przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
O nas

Fundacja Digital University

Uczymy kompetencji przyszłości, prowadzimy ogólnopolskie bezpłatne programy edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich. Nasze działania kierujemy również do wychowanków domów dziecka oraz mieszkańców mniejszych miejscowości.

Edukujemy w zakresie nowych technologii, poszerzamy świadomość ekologiczną oraz pomagamy w zrozumieniu i dostosowaniu się do wciąż zmieniającego się świata.
Dowiedz się więcej na: https://fundacja.digitaluniversity.pl/